Alijošiaus gelis

 

 

ALOE GELIS   

- Puiki priemonė gydyti žaizdas ir nudegimus.

- Atgaivina oda,saugo odą nuo sausėjimo.

- Atstato pakenkus saulės spinduliams, minkština, drėkina, atbalina.

- Lygina raukšles.

- Šalina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį.

- Saugo odos ląsteles, pagreitina jų atsinaujinimą.

- Mažina ir naikina pigmentines dėmes. Saugo nuo saulės spindulių.
- Lėtina odos senėjimą.
- Antibakterinis, nuskausminantis, priešuždegiminis efektas.

Sudėtis: Alijošiaus Kiurasao sultys, Hialurono rūgštis, B-dekstranas ,
Alantoinas,Dikalio glicirizatas.

Alijošiaus gelis

Skaityti toliau Užsisakyti

Kaip žinoma, antrojo pasaulinio karo metais JAV numetė dvi atomines bombas ant Japonijos miestų Hirosimos ir Nagasaki. Išgyvenusieji patyrė didelius nudegimus ir radiacijos spinduliuotę. Dauguma medikamentų buvo neefektyvūs. Greitai buvo pastebėta, kad žaizdos, kurių gydymui buvo naudojamos alijošiaus sultys, gijo du kartus greičiau ir geriau. Daugumoje atvejų nelikdavo net randų. Sužinojusi apie stebėtiną alijošiaus gydomąją galią. JAV vyriausybė sužinojusi apie stebuklingą Aloe poveikį, organizavo mokslinius tyrimus, kurie patvirtino tą faktą. Ta tema buvo parašyta daug mokslinių darbų ir straipsnių.
Aloe gelyje yra aktyvūs augaliniai Aloe Kiurasao bei ypatingi drėgmę palaikantys komponentai, kurie dėka originalios receptūros panaikina odos diskomfortą. Maitina ir drėkina odą, išsaugo vandens molekules, panaikina lipnios bei riebios odos pojūtį, atstato jos lygumą ir elastingumą, padaro odą švytinčia. Pasinaudoję šiuo produktu, Jūs pajusite malonų pojūtį – ypatingą švelnumą bei vėsą, neįprastą odos lygumą. Šis pojūtis užtikrins gerą nuotaiką visai dienai.
Aloe gelio ypatumai:
Saugo odą nuo sausėjimo, drėkina. Nuskausmina, pagreitina įpjovimų, nudegimų, žaizdų gijimą, neleidžia susidaryti randams. Teigiamai veikia esant patinimams, vabzdžių įkandimams. Lygina raukšles, lėtina odos senėjimą. Atstato pakenkus saulės spinduliams, minkština, drėkina, balina. Šalina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį. Saugo odos ląsteles, pagreitina jų atsinaujinimą. Padidina odos galimybes sulaikyti drėgmę. Skatina kraujotaką ir odą maitinančių medžiagų įsisavinimą. Didina odos elastingumą. Padeda normalizuoti pogimdyvinius patempimus. Antibakterinis, nuskausminantis, priešuždegiminis efektas. Detoksikuoja ir dezodoruoja, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo. Neturi pašalinių poveikių. Saugo nuo cheminių dirgiklių ir alergijos. Mažina ir naikina pigmentines dėmes. Saugo nuo saulės spindulių. Puiki priemonė žaizdoms ir nudegimams gydyti.
Aloe gelio pagrindiniai komponentai:
Aloe Kiurasao sultys pagal TKM teoriją kartu yra ir maistas ir vaistas. Jų sudėtyje yra Aloe polisacharidai, polifenolai, amino rūgštys, vitaminai, mineralai, organinės rūgštys ir kitos medžiagos, turinčios gydomąjį poveikį naudojant tiek išoriškai tiek ir į vidų.
Šie komponentai odą stangrina ir minkština, ją drėkina ir švelniai balina. Taip pat pašalina negatyvų saulės spindulių poveikį, sparčiai gydo pažeidimus bei nudegimus. Efektyviai padeda esant patinimams bei vabzdžių įkandimams. Paspartina žaizdų gijimą ir apsaugo nuo randų.
Hialurono rūgštis – tai naujausias bioinžinierinių technologijų produktas, palaikantis organizme ir odoje natūralų vandens balansą, stimuliuojantis kraujotaką. Skatina odą geriau pasisavinti maitinamąsias medžiagas, apsaugo nuo raukšlių, gerina jos elastingumą, neleidžia senti.
Saugo nuo neigiamo ultravioletinių spindulių ir laisvųjų deguonies radikalų poveikio, skatina odos atsinaujinimą. Padeda normalizuoti pogimdyvines pilvo problemas.
β-dekstranas ekstrahuojamas iš aukštikalnėse augančių avižų. Jis sugeba efektyviai įsiskverbti į odą, stimuliuoti kalogeninių baltymų susidarymą ir greitina odos regeneraciją. Lygina raukšles, apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių.
Alantoinas – delikatus organinis produktas, plačiai naudojamas medicinoje, kosmetologijoje, žemės ūkyje ir kitose srityse. Skatina ląstelių augimą ir atsinaujinimą. Užtikrina dezinfekuojantį, skausmą malšinantį ir antioksidacinį poveikį. Išsaugo odos švelnumą, pagreitina jos atsinaujinimą, gydo žaizdas, mažina fiziologinį keratino poveikį. Tai puikus preparatas, gydantis žaizdas ir opas.
Dikalio glicirizatas – tai augalinis saldymedžio ekstraktas, turintis antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Šalina nemalonius kvapus, dezodoruoja ir detoksikuoja, neturi pašalinių poveikių. Saugo odą nuo cheminių preparatų poveikio ir alerginių reakcijų. Šalina pigmentines dėmes, apsaugo nuo saulės spindulių neigiamo poveikio.
Aloe gelio savybės:

- Atgaivinimo efektas.

- Saugo odą nuo sausėjimo.

- Atstato pakenkus saulės spinduliams, minkština, drėkina, atbalina.

- Lygina raukšles.

- Šalina neigiamą ultravioletinių spindulių poveikį.

- Saugo odos ląsteles, pagreitina jų atsinaujinimą.

- Pagreitina žaizdų gijimą.

- Nuskausmina, pagreitina įpjovimų ir nudegimų gijimą.

- Teigiamai veikia esant patinimams, uodų ir kitokių gyvių įkandimams.

- Neleidžia susidaryti randams.

- Lėtina odos senėjimą.

- Padidina odos galimybes sulaikyti drėgmę, drėkina odą.

- Skatina kraujotaką ir odą maitinančių medžiagų įsisavinimą.

- Didina odos elastingumą.

- Padeda normalizuoti pogimdyvinius patempimus.

- Antibakterinis, nuskausminantis, priešuždegiminis efektas.

- Detoksikuoja ir dezodoruoja, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo.

- Neturi pašalinių poveikių.

- Saugo nuo cheminių dirgiklių ir alergijos.

- Mažina ir naikina pigmentines dėmes.

- Saugo nuo saulės spindulių.

- Puiki priemonė gydyti žaizdas ir nudegimus.

Sudėtis: Alijošiaus Kiurasao sultys, Hialurono rūgštis, B-dekstranas , Alantoinas, Dikalio glicirizatas.

Pakuotė: tūbelė 50 g.

Užsakymas