Diržas kelių sanariams

Poveikis ir naudojimas:

1.     Normalizuoja kelių ir kitų stambių sąnarių kraujotaką. Mažina ir šalina sąnarių skausmus.

2. Kelių ir kitų stambių sąnarių funkcijų sutrikimai:
artrozė, artritai, poliartritai, sutrenkimai, patempimai, išnirimai.

 

Turime 2 rušių dirželių kelio sąnariams 

Skaityti toliau Užsisakyti

Faradoterapiniai šilumos diržai

Šiame dirže yra suderintos geriausios infraraudonųjų spindulių saunos, refleksoterapijos, fizioterapijos, mineralų ir magnetinio lauko gydomosios savybės.

Yra daug įvairių prietaisų, skirtų gydyti infraraudonaisiais spinduliais ir magnetais, tačiau visiems jiems reikalingi papildomi maitinimo šaltiniai, be to, jie gana gremėzdiški individualiam vartotojui. Šių diržų nereikia jungti į elektros tinklą, čia nėra baterijų ar akumuliatorių, o svarbiausia - nėra elektros poveikio, kai sukuriamas elektrinis laukas neigiamai veikia ląstelių ir audinių elektrinį laidumą, kitaip tariant, panaikina teigiamą magnetinio lauko veikimą. Dėl šių savybių jie yra absoliučiai unikalūs.

Faradoterapinių diržų sandara

- Specialios medžiagos sluoksnis su vertingų mineralų intarpais, iš kurių pagrindinis yra turmalinas. Jis, o taip pat ir kiti mineralai, esant 36,6 - 37,5 °C (t.y. kūno) temperatūrai, pradeda skleisti infraraudonuosius spindulius. Šiems mineralams įterpti naudojami sudėtingi aukštųjų technologijų metodai.

- Nedidelio galingumo magne­tai, veikiantys akupunktūrinius taškus. Galima aiškiai apčiuopti magnetus, išdėstytus tam tikra tvarka. Atkreipkime dėmesį į privalumus, kuriais pasižymi mažo galingumo pastovaus veikimo magnetas ląstelių funkciniam aktyvumui.

Magnetoterapija

Mažo galingumo magnetinis laukas stabilizuoja įvairių audinių elektrinį aktyvumą, taip pat ir elektros impulsų perdavimą visose nervų sistemos dalyse - centrinėje ir periferinėje. Tai yra teigiamas veiksnys atstatant pažeistus organus ir audinius.

Įrodyta, kad magnetinis laukas veikia raminamai. Veikdamas periferinius nervus, jis pasižymi nuskausminamuoju efektu, kadangi sumažina skausmo receptorių aktyvumą.

Pažymėtinas teigiamas jo poveikis sveikstantiems po insulto ligoniams.

Nedidelio intensyvumo magnetinis laukas pagyvina kapiliarinę kraujotaką ir tuo būdu užtikrina teigiamą efektą, vykstant patologiniams procesams organuose bei audiniuose.

Magnetinių laukų įtakoje didėja kraujagyslių ir epitelio pralaidumas, dėl to greičiau išnyksta patinimai ir pasisavinamos suvartotos vaistinės medžiagos. Šis magnetoterapijos veikimas plačiai naudojamas esant traumoms, žaizdoms bei jų padariniams.

Magnetinio lauko veikimas, kaip taisyklė, nepadidina temperatūros ir nesudirgina odos, gerai toleruojamas nusilpusių ligonių, taip pat ir pagyvenusio amžiaus ligonių, kamuojamų širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, todėl šias juostas galima naudoti net tais atvejais, kai kitokia fizioterapija yra negalima.

Maži taškeliai juostos darbiniame paviršiuje - tai intarpai iš specialiai atrinktų mineralų, tarp jų - ir meteoritinės kilmės.

Turmalinas ir nefritas, šiu mineralų gydomosios savy­bės žinomos jau ne vieną tūkstantį metų.

Papildomai teikiama infraraudonoji spinduliuote palankiai veikia kraujotakos sistemos funkciją kapiliarų lygmeniu, pagerina audinių, taip pat ir pažeistų, kraujo apytaką, padidina maistinių medžiagų patekimą, pagreitina toksinų šalinimą iš ląstelių ir audinių, tuo būdu skatina gijimo procesus.

Infraraudonosios bangos naudingos visiems mūsų organizmo audiniams: odai, poodinei ląstelienai, raumenims, raiščiams, limfinei sistemai, nervams ir t.t.. Šios bangos pagyvina mūsų ląstelių biologines funkcijas ir pagerina kraujo apytaką, gydo neuralgiją, nugaros skausmus, artrito skausmus, šalina iš kraujo toksinus ir anglies dvideginį bei veikia antibakteriškai.
Naudojimo būdas:

Procedūros rekomenduojamos įvairaus amžiaus žmonėms.

Procedūrų skaičius neribojamas, tačiau reikia įsiminti, kad geriausiai gydomai ir profilaktiškai veikia ne dažni, o reguliarūs seansai. Griežtai draudžiama vartoti alkoholį procedūrų metu ir po jų, kadangi galimos sunkios pasekmės. Prieš vartojimą darbinį juostos paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu arba drėgnu delnu), o po to uždėti ant probleminės vietos ir pritvirtinti ant juostos esančiais lipdukais. Veikimą pradedame justi po 5-10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo), lengvo badymo ir šilumos pojūčiais (atsiminkite, kad tai ne garstyčios ir ne paprastas šildymas - ant odos paviršiaus nebus ne tik nudegimų, bet ir jokių naudojimo pėdsakų, pvz.: odos paraudimo ar temperatūros pakilimo).

Rekomenduojamas naudojimo laikas - 15-30 minučių. Jeigu deginimo jausmas jums bus stiprus, galima nuimti anksčiau.

Nerekomenduojama juostą naudoti ilgiau nei 5 valandas.

Ilgai laikant uždėtą juostą, nereikia jos sudrėkinti. Tuomet infraraudonieji spinduliai veikia lėčiau, be deginimo pojūčio; šis režimas tinkamas riebalų ląstelienai naikinti.

Juostas juosmeniui ir kaklui galima naudoti 2 kartus per dieną; miego metu juostų naudoti nerekomenduojama.

Juostų valymas: biologinio veikimo srityje pavalyti drėgna minkšta medžiaga; galima skalbti nevartojant skalbimo miltelių; negalima glamžyti ir džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Saugoti sausoje ir tamsioje vietoje.

Eksploatacijos laikas - 5000 valandų.

 DIRŽAS JUOSMENIUI
 DIRŽAS KAKLUI

Galimi įvairus šiluminių juostų variantai :

1. kaklo juosta ; ( turmalinas, nefritas, magnetai ); 12 €,-

2. juosmens juosta ( turmalinas, nefritas, magnetai) ;XXL 28 €,-

3. antkeliai - antalkūniai stambesniems sąnariams ( 2 vienetai komplekte), ( turmalinas, nefritai, magnetai ) ;   €,-

4. antpečių -sprando- šildomieji antpečiai - liemenė  ( turmalinas, magnetai ) ;

5. antriešių šildomieji diržai - juostos ;
( 2 vnt. komplekte), ( turmalinas, nefritai, magnetai ) ;

6. čiurnų, kulno šildomoji farado - terapine juosta  ;
( 2 vienetai komplekte), ( turmalinas, nefritai, magnetai ) ;

Užsakymas