Higieniniai įklotai su sidabro jonais

Higieniniai įklotai su sidabro jonais

Ekologiškai švarūs ir saugūs

 Pasižymi : antibakteriniu, priešuždegiminiu poveikiu.Pagerina medžiagų apykaitą bei vidinę sekreciją, normalizuoja kraujospūdį bei rūgščių-šarmų pusiausvyrą, mažina nuovargį.

Jonizuoti sidabro nanodalelėmis

Tolimojo infraraudonojo spinduliavimo efektas

Išskiria anijonus

Pašalina kvapą

Stimuliuoja mikrocirkuliaciją

Išsaugo natūralią mikroflorą

 

Skaityti toliau Užsisakyti

Ekologiškai švarūs ir saugūs

 Jonizuoti sidabro nanodalelėmis

Tolimojo infraraudonojo spinduliavimo efektas

Išskiria anijonus

Pašalina kvapą

Stimuliuoja mikrocirkuliaciją

Išsaugo natūralią mikroflorą

Pasižymi antibakteriniu, priešuždegiminiu poveikiu. Pagerina medžiagų apykaitą bei vidinę sekreciją, normalizuoja kraujospūdį bei rūgščių-šarmų pusiausvyrą, mažina nuovargį.

 Sudėtis:

Užpildas trys viename,

Neaustinė medžiaga,

Stambiamolekulinis kompozicinis popierius,

Nedulkantis popierius,

„Kvėpuojanti“ plėvelė,

Maistinė viskozė.

Kiekvieno pakelio viduje - testinė kortelė savarankiškai diagnostikai - uždegiminiams procesams nustatyti.

7 apsaugos sluoksniai

· 1-as sluoksnis- Paviršius iš ypač plonos medvilnės leidžia jums jaustis maksimaliai patogiai;

· 2-as sluoksnis- Unikalus anijoninis pasluoksnis nuima diskomforto pojūtį mėnesinių metu;

· 3-as sluoksnis- Pasluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 4-as sluoksnis- Galingas absorbuojantysis polimeras, atsakingas už skysčio blokavimą ir sauso paviršiaus išsaugojimą;

· 5-as sluoksnis- Pasluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 6-as sluoksnis- Termostabilus sluoksnis, praleidžiantis orą, sukuriantis šviežumo ir komforto pojūtį ir neleidžiantis drėgmei liestis su jūsų kūnu;

· 7-as sluoksnis- Specialiai sukurta lipni juostelė, atkartojanti moters kūno linijas

Išsamus 3-io ir 5- to sluoksnių aprašymas:
    Rinkoje parduodama daug prastos kokybės produkcijos. Didžioji dalis popierinių medžiagų gaminama iš perdirbtų antrinių žaliavų, tokiose medžiagose gali būti daug švino, bakterijų ir mikroorganizmų. Be to, perdirbant popierių į žaliavą dedamos tokios medžiagos kaip natrio šarmas, balinantys milteliai, dezodoruojamosios medžiagos, garlaidės, fluorescentinės medžiagos ir kiti chemikalai. Tai visos šarminės medžiagos, galinčios sukelti rimtus susirgimus.
    Sveikos žmogaus odos rūgščių- šarmų balansas paprastai yra mažos rūgštinės koncentracijos ir turi pirminį imunitetą prieš bakterijas. Įprasti įklotai, kaip taisyklė, savo sudėtyje turi didelį kiekį šarminių medžiagų, kurios pažeidžia odos rūgščių- šarmų pusiausvyrą ir sudaro palankias sąlygas trichomonadų bakterijų, kurios gali pažeisti vyriškus spermatozoidus, vystymuisi. Tai gali sukelti nevaisingumą.

Išsamus 4- to sluoksnio aprašymas:
    Absorbuojančioji medžiaga įklotų  sudėtyje- aukštos kokybės polimeras. Jis nežalingas sveikatai ir aplinkai, naudojant nesiplečia ir visiškai atitinka žmogaus rūgštinį- šarminį balansą.

Dažnas įklotų keitimas padės išvengti klaidų
    Dėl moters organizmo ypatybių, higieniniai įklotai tampa nepakeičiamu moterų pagalbininku, bet šis pagalbininkas gali pridaryti ir daug rūpesčių, jei neteisingai jį naudosime. Po dviejų valandų įprasto įkloto naudojimo, jo paviršiuje susidaro iki 107 bakterijų viename kvadratiniame centimete, ir tai gali pražūtingai atsiliepti moters sveikatai.
Infekcijos, atsiradusios menstruacijų metu, simptomų labai daug: padidėjusi temperatūra, išorinių lytinių organų uždegimas, niežulys, progresuojančios lytinės infekcijos ( tokios kaip vaginitas, gimdos kaklelio uždegimas, endometriozė ir t.t.), gausios išskyros, deginimas ir skausmai pilvo apačioje, pykinimas.
    Taip pat gali būti pažeista ir šlapimo sistema: uretritas, cistitas, pielonefritas, dažnas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas, skausmingas šlapinimasis. Šiuos susirgimus lydi silpnumas ir padidėjui temperatūra. Visa tai akivaizdūs užkrėtimo, gauto menstruacijų metu, požymiai, kurie gali sukelti kitas, dar rimtesnes pasėkmes.

Pagrindinės anijoninių įklotų   charakteristikos:
1. Įklotai suteikia sausumo ir gaivumo pojūtį, praleidžia orą ir nevaržo judesių.

    Anijoniniai įklotai susideda iš trijų sluoksnių; viršutinio, absorbuojančio ir apatinio. Įkloto paviršius susideda iš ypač plonos medvilnės, kuri leidžia jums jaustis sausai ir komfortabiliai ir saugo odą nuo sąlyčio su drėgme. Pralaidus orui vidurinysis sluoksnis turi galingą absorbuojamąją medžiagą, kuri paverčia skystį į žėlę, panaikindama nemalonų lipnumo pojūtį. Apatinysis sluoksnis taip pat praleidžia orą, o tai leidžia vandens molekulėms dujų pavidalu lengvai garuoti į išorę; šis sluoksnis atlieka ventiliacines funkcijas, efektyviai susidoroja su nemaloniu drėgmės, atsirandančio tarp įkloto ir kūno, pojūčiu, sudarydamas sausumo ir gaivumo pojūtį.
2. Išskirtinai fizinio charakterio poveikio pagrindu pasiekiamas antibakterinis efektas ir šalinami
nemalonūs kvapai.

    Į kiekvieno įkloto medvilninį paviršių įtaisyta anijoninė juostelė. Naudojimo proceso metu ji generuoja kondensuotus anijonus, kurie, vykstant fiziniams procesams, leidžia pašalinti bakterijas ir nemalonius kvapus, nesukeldami jokio šalutinio poveikio.
3. Kurdami gydomuosius įklotus mes naudojame efektyvią absorbuojančiąją medžiagą, kad jūs jaustumėtės maksimaliai patogiai.
    Absorbuojamasis įklotų sluoksnis sudarytas iš efektyvios super sugeriančios medžiagos, paviršiaus, užkertančio kelią pratekėjimui; popieriaus ir kitų specialiai apdirbtų medžiagų. Kai skystis prasiskverbia iš viršutinio sluoksnio į absorbuojamąjį pasluoksnį, jis čia sulaikomas, nes sugeriamasis sluoksnis neleidžia jam sunktis toliau. Jūs galite pasitikėti savimi, nebijodami pratekėjimo ir gyventi aktyviai, kaip ir esate įpratę.
4. Mūsų produkcija atitinka visas sanitarines normas ir užkerta kelią infekcijų atsiradimui.
    "Sausumas, švara ir oro prieinamumas"- tai trys pagrindiniai moters atsinaujinančios sistemos higienos principai; pats pagrindinis iš jų- žinoma, švara.
Sanitariniai reikalavimai, kuriais mes remiamės gamindami mūsų prekes:
1. Mes griežtai stebime pirminių medžiagų kokybę ir jų higienines charakteristikas.
2. Kad perdirbimo procese išvengtume žaliavos užteršimo, mes naudojame hermetines automatinio apdirbimo ir prekių pakavimo mašinas, atitinkančias visas šiuolaikines normas ir standartus.
3. Kad į pagamintą produkciją nepatektų nešvarumai ir bakterijos, supakuojame ją į hermetinę lengvai atidaromą pakuotę.
5. Įsigydami gydomuosius įklotus dovanų jūs gaunate testo juostelę kad galėtumėte diagnozuoti savo atsinaujinančios sistemos sveikatos būklę, pasitikrindamos ar moters lytinėje sistemoje nėra uždegiminių procesų.  

Pakuotėje:

dieninių - 10 pak. po 10 vnt,

naktinių - 4 pak. po 8 vnt,

kasdienių - 5 pak. po 30 vnt.

  

Sanitarinis standartas Gb15979-2002

Tarptautinis kokybės sertifikatas Nr.ISO 9001:2000

Užpildo patentas Nr.200810142547.X

Galiojimo laikas 3 metai.

Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje. Nelaikyti arti šilumos šaltinių bei tiesioginiuose saulės spinduliuose. Išpakuotą laikyti sausoje švarioje vietoje.

Užsakymas