Kapsulės Haicao Gai

Naturalus kalcio šaltinis / prie osteoporozes / nervų sistemai

 Žalieji Liucao dumbliai iš kurių gaminamas preparatas HAICAO GAI pasižymi dideliu vitaminų (beta - karotino, C, E, B grupės ir kt.) taip pat mineralų (magnio, jodo, geležies, seleno, cinko, kalcio) kiekiu.

Skaityti toliau Užsisakyti

Minkstos "Chajcao Gaj" kapsulės pagamintos is natūralios jūrinės zaliavos - zaliųjų Liucao dumblių.
Ekskliuzyvinės perdirbimo techno­logijos panaudojimas suteikia galimybę gauti absoliuciai naują produktą atstatyti normalų kalcio turinio lygį organizme.

Vaistinėse parduodama daug įvairių kalcio turincių preparatų.

Iki siol nepavykdavo gauti lengvai įsisavinamo kalcio.

Pirmą kartą pasaulyje ypatingai aukštų technologijų dėka mokslininkai išskyrė iš dumblių kalcį, kurį žmogaus organizmas pasisavina praktiškai visą ir gana lengvai ir kuris nesukelia jokių pašalinių reakcijų.

Reikėtų pazymėti, kad maisto papilde yra D grupės vitaminų, gaunamų is augalinio aliejaus, kurie padeda kalciui dar geriau įsisavinti zarnyne ir įsitvirtinti kauluose.

Kalcio reiksmė didelė, ypac kai mes susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūziais, sirdies veiklos sutrikimais ir t.t.

Nepakanka vartoti daug kalcio turintį maistą; kalcį dar reikia įsisavinti. Tuo tikslu kalcį būtina paversti į joninę formą. Tai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgsciai, o sumazėjus jos gamybai, sutrinka kalcio pasisavinimas.

Apie zaliųjų jūros dumblių vaidmenį ir reiksmę zmonijos mitybai buvo minima auksciau, kai buvo kalbama apie spiruliną, įeinancią į «Gaosian» sudėtį. Zalieji Liucao dumbliai, kurių yra minkstose «Chajcao Gąj» kapsulėse, pagal sudėtį daug kuo panasūs į spiruliną ir turi panasų poveikį. Ypac dera pazymėti siuose dumbliuose esantį didoką kiekį vitaminų (beta-karotino, vitaminų C, E, B grupės ir kt.) bei mineralų (magnio, jodo, gelezies, seleno, cinko ir kt.), tarp jų ir kalcio.

Geresniam kalcio įsisavinimui į kapsules įdėta D grupės vitaminų, išgautų iš aliejaus, kurie padeda kalciui dar geriau įsisavinti žarnyne ir įsitvirtinti kauluose. Kalcio reikšmė didelė, ypač kai mes susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūžiais, širdies veiklos sutrikimais ir t.t. Nepakanka vartoti daug kalcio turintį maistą; kalcį dar reikia įsisavinti. Tuo tikslu kalcį būtina paversti į joninę formą. Tai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgščiai, o sumažėjus jos gamybai, sutrinka kalcio pasisavinimas. Su amžiumi organizme išsivysto kalcio deficitas: apie 40-uosius metus jis pasireiškia 50% žmonių, apie 60-uosius - 90%; tai pasireiškia nuovargiu, ankstyvu senėjimu, dėmesio koncentracijos sumažėjimu, blauzdos raumenų spazmais, širdies ir kraujagyslių sistemos bei kvėpavimo organų ligomis. Su amžiumi kaulinio audinio atsistatymo procesas žmogaus organizme sulėtėja, to pasėkoje gali atsirasti kaulų apykaitos susirgimas - kaulų osteoporozė, pasireiškianti kaulinio audinio masės sumažėjimu. Ligos priežastis - kai žmogaus organizme sulėtėja kalcio pasisavinimas, kuris gali būti paveldėtas arba būti sukeltas moteriškų hormonų trūkumo menopauzės laikotarpiu. Osteoporozė gali išsivystyti ir dėl blogos ekologinės situacijos, ir dėl pablogėjusios mitybos, dėl nepakankamo kalcio kiekio patekimo į žmogaus organizmą. Labai dažnai osteoporozė vystosi nepastebimai ir nustatoma tik tada, kai atsiranda lūžiai, esant net mažam apkrovimui ar nuo silpno smūgio. Neretai osteoporozę vadina „nematoma epidemija", kartais net pastatant ją į ketvirtą mirtingumo priežasčių sąrašo vietą (po širdies ir kraujagyslių, onkologinių susirgimų ir diabeto). Didelės reikšmės osteoporozės vystimuisi turi amžiaus faktorius. Pagal medicinos statistiką osteoporozė užfiksuota 30-50% penkiasdešimtmečių (daugiausia moterų), o po 75 metų nuo jos kenčia pusė vyrų ir moterų. O šiandien osteoporozė tampa ir jaunų žmonių problema.

Indikacijos:

• Vitaminų ir mineralų nepakankamumas;

• Senėjimo procesų lėtinimas;

• Skydliaukės funkcijų nepakankamumas;

• Padidintas kraujagyslių sienelių pralaidumas, kraujavimai;

• Alerginiai susirgimai, diatezės;

• Odos susirgimai (dermatitai, niežulys, egzema, psoriazė ir kt);

• Dantų karieso profilaktikai;

• Padidintas nagų lūžinėjimas;

• Onkologinių susirgimų profilaktikai;

• Širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktikai;

• Pavargusių kojų sindromas ir spazmai;

• Kaulų lūžių atvejai;

• Vaikams ir paaugliams dėl atraminės - judamosios sistemos vystymo;

• Esant dėmesio koncentracijos sutrikimui;

• Vartojantiems gazuotus gėrimus;

Vienoje pakuotėje: 100 kapsulių po 800 mg.

Vartojimas ir dozavimas: iki 2 kapsulių 2 kartus per dieną, uzgeriant siltu vandeniu.

Užsakymas