Kapsulės Siuečinfu

•  kraujagisliu valymui,kraujo skystinimui;
•  trombu tirpdimui ir prevencijai;
•  sanariu skausmu mazinimui;
•  svorio ir kraujo spaudimo reguliavimui;

Sudėtis:nattokinazė,vynuogių kauliukų ekstraktas, penkialapės ginostemos ekstraktas.

Sertifikatai

Skaityti toliau Užsisakyti

Pagrindinis XueQingFu komponentas yra nattokinazė, o taip pat vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkialapės ginostemos eks­traktas. Šio produkto forma – kapsulės, gautos pažangios ekstrahavimo technologijos bei kitų šiuolaikinių farmacinių technologinių keliu.

Nattokinazė
Vienas iš perspektyvių būdų gauti naujų aktyvių ir nekenksmingų natūralių preparatų yra studijavimas tradicinės mitybos tautų, kurių ilga gyvenimo trukmė ir puiki sveikata. Taip buvo nustatyta, kad japonų sveikata asocijuojasi su gausiai vartojamais produktais su soja. Ypač naudingas pasirodė esąs tradicinis sojos produktas Natto, kurį japonai valgo jau daugiau kaip 1000 metų ir kuris labai naudingas sveikatai. Natto gaunamas fermentuojant virtas sojos pupelės naudingomis bakterijomis – ypatingu senos lazdelės (Bacillus subtilis Var. Natto) štamu. Tuo metu senos lazdelė intensyviai dauginasi ir sintetina fermentą (enzimą) nattokinazę, su kuria siejamos naudingosios Natto savybės. Jeigu anksčiau nattokinazę gaudavo iš Natto ekstrakto, tai šiuo metu jos gamybai panaudoja genetiškai nemodifikuotas bakterijas Bacillus subtilis Var. Natto, augančias ant genetiškai nemodifikuotos sojos. Gydytojai atkreipė dėmesį, kad japonai, reguliariai vartojantys Natto, pasižymi sveika širdies ir kraujagyslių sistema, o jų kraujas net vyresniame amžiuje išlaiko normalų kraujo klampumą, nelinkusį krešėti ir sudaryti trombus. Natto pasižymi aukštu fibrinolitiniu aktyvumu, t.y. geba ištirpinti fibrino baltymo, atsakingo už kraujo klampumą ir trombų susidarymą, siūlus. Milijonai žmonių visame pasaulyje, reguliariai geriantys populiariausius antikoaguliantus – aspiriną bei jo analogus -, kenčia nuo kraujavimų, ypač iš virškinamojo trakto. Nattokinazę – tai už aspiriną žymiai saugesnė ir efektyvesnė priemonė. Skirtingai negu aspirinas ir kitos farmakologinės priemonės, vartojama nattokinazę neturi pašalinių efektų bei nesukelia alerginių reakcijų. Faktiškai nattokinazę yra natūrali alternatyva aspirinui, vartojamam širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai ir gydymui. Be to, nattokinazę veikia gana ilgai – 4-8 valandas ir kainuoja nebrangiai. Labai svarbu, kad skirtingai negu vaistai, nattokinazę, saugodama nuo kraujagyslėse susidarančio trombo, kraujagyslių pažeidimų ir traumų atvejais netrukdo kraujui krešėti.

Vynuogių kauliukų ekstraktas
Vynuogės – seniausia kultūra civilizacijos istorijoje. Vynuogė dar vadinama “ilgaamžių uoga”. Rytuose motinos, neturinčios pieno, maitina kūdikius į minkštą skudurėlį įvyniotomis džiovintomis vynuogėmis.
Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų (tokių kaip proantocianidinai ir katechinai) bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis. Visas šis sudėtingas ir subalansuotas biokompleksas, teigiamai veikdamas visą organizmą, o ypač širdies ir kraujagyslių bei kraujo apytakos sistemas, efektyviai stiprina plaukų ir nagų struktūrą, aktyvina ląstelių gebėjimą regeneruotis, palaiko gerą epidermio ir vidinių odos struktūrų drėgnumą, padeda išsaugoti hialuroninę rūgštį, atsakingą už odos sluoksnių hidrataciją ir elastingumą bei neleidžiančia jį suardyti. Bioflavonoidai pasižymi P-vitamininiu, regeneruojančiu aktyvumu, lėtina senėjimo procesus, priešinasi užde­giminių procesų vystimuisi, neutralizuoja laisvųjų radikalų veikimą. Polinesočiosios riebiosios rūgštys, esančios vynuogių kauliukų sudėtyje, aktyvina lipidų apykaitą ir atstato barjerines epidermio funkcijas. Padeda išlaikyti ir atstatyti kolageno – pagrindinės sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio medžiagos – pluoštus. Kolagenas yra svarbiausias žmogaus organizmo proteinas: trečdalį visų organizmo proteinų, iš kurių 80% tenka odai, sudaro kolagenas. Bėgant metams, kolageno turinys orga­nizme palaipsniui mažėja; tai ypač būdinga odos ląstelėms. Kolageno sluoksnis nustoja vykdyti savo funkciją ir tampa nepajėgus išsaugoti drėgmę odoje, kuri tampa sausa. Polifenoliai mažina intoksikacinius or­ganizmo procesus, lėtindami viso organizmo ir odos senėjimo procesus; didina kraujagyslių elastingumą ir tonusą, efektyvus aterosklerozės ir hipertoninės ligos profilaktikoje, jie turi priešuždegiminį, detoksikacinį ir antialerginį poveikį. Vynuogių kauliukų proantocianidinai pripažinti vienais iš pačių veiksmingiausių visų žinomų natūralių antioksidantų. Aktyvumu jie beveik 50 kartų lenkia vitaminą E ir 20 kartų – vitaminą C. Jie didina kraujagyslių standumą ir elastingumą, mažina trombų susidarymo grėsmę. Kvercetinas sugeba nukenksminti kancerogenus, užkirsdamas kelią DNR deformacijai. Jis turi priešuždegiminį, antibakterinį, priešgrybelinį ir priešvirusinį poveikį, stimuliuoja imuninę sistemą ir mažina alerginių reakcijų pasireiškimą. Vynuogių kauliukų ekstraktas taipogi turi savybę valyti kraują ir iš organizmo šalinti tok­sines medžiagas.


Penkialapė ginostema (Gynostemma pentoli-lium)
Tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ginostema pradėjo tyrinėti praeito šimtmečio 70-aisiais metais. Saponinų turinys ginostemoje ženkliai lenkia ženšenį: jeigu ženšenyje jų yra apie 20, tai ginostemoje – 84. Žinoma, kad saponinai – tai natūralūs organiniai junginiai (glikozidai), beje, dalyvaujantys hormonų sintezėje. Po daugybės ty­rinėjimų, taip pat ir Kinijoje, buvo nustatyta, kad su ginostema galima pasiekti ženklaus sveikimo efekto, esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, o būtent – esant arterinei hipertonijai, sergant onkologinėmis ligomis, AIDS, taip pat stresinėse situacijose. Penkialapė ginostema veikia lipidų apykaitą ir yra ideali lieknėjimo priemonė. Penkialapė ginostema mažina cholesterino ir cukraus kiekį kraujyje, užkerta kelią vystytis aterosklerozei. Remiant Kinijos Valstybiniam mokslo komi­tetui, ginostema buvo aukštai įvertinta Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos.

Sudėtis: nattokinazė, vynuogių kauliukų ekstraktas, penkialapės ginostemos ekstraktas, želatina.
Vartojimas : iki 2-3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.
Pastaba: preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo vienos kapsulės per dieną ir didinant viena kapsule kas savaitę.

Saugojimas: flakoną su kapsulėmis laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.


Pakuotėje 120 kapsulių po 450 mg.

Užsakymas