Linchzhi Reishi Ganoderma Lucidum kapsules

 Kapsulės  Linchzhi
 Nervų sistemai / plaučiams / atminčiai gerinti / širdžiai

- Pasižyminti priešnavikiniu, smegenų kraujotaką gerinamuoju efektu.
- Padeda greitai  įveikti migreną, depresiją, miego sutrikimus.
- Padidiną darbingumą ir žymiai geriną atmintį.
- Padeda sureguliuoti  imuninę sistemą,stabdo senėjimą.

Rekomenduojama kaip senėjimą stabdanti, nervų sistemą reguliuojanti priemonė, pasizyminti priesnavikiniu ir smegenų kraujotaką gerinamuoju efektu. Linchzhi vadinamas „amzinos jaunystės augalu".
Į kapsulių „Linchzhi" sudėtį įeina Kininės Ganodermos - pacios vertingiausios Linchzhi rūsies micelis ir askosporos.

Skaityti toliau Užsisakyti

 Pirmą kartą istorijoje Linčži grybas buvo paminėtas daugiau kaip prieš 2400 m. valdant Šu dinastijai. Pirmasis Linčži grybą detaliai aprašė istorijoje žinomas žolininkas - imperatorius Šen Nong (III-II a. pr. Kr.): „Jo skonis kartus, tačiau jis visiškai netoksiškas, jis pašalina patogeninių veiksnių susikaupimus krūtinės srityje ir pagerina širdies ir psichinės veiklos Qi (energijos srautą), jis tonizuoja blužnies darbą, didina išmintį, gerina atmintį, ilgai vartojant grybą, kūnas tampa lengvas ir nesenstantis, grybas prailgina gyvenimą, turi dvasinių galių, o taip pat vartojant grybą, atsiskleidžia žmogaus prigimtis - shen, atrandama tikroji nemirtingos dvasinės būtybės prigimtis".

Imperatorius priskyrė Linčži aukštesnės klasės grybams, kurie gali būti vartojami nuolat nesukeldami šalutinio poveikio žmogaus organizmui. Taip pat šiam aukštesnės klasės grybui buvo priskirtos sveikatos užtikrinimo, gyvenimo palaikymo ir prailginimo savybės. Buvo tikima, kad grybas padeda harmonizuoti kūną, protą ir dvasią, turi nemirtingumą suteikiančių savybių.

Senosiose Kinijos gydymo knygose rašoma kad šis grybas pasižymi visais penkiais skoniais: kartus, saldus, aštrus, sūrus ir rūgštus.
Šie skoniai atitinka pagrindinius 5 vidaus organus - širdį, inkstus, kepenis, plaučius ir blužnį ir visus juos vienu metu tonizuoja.
Medicininės Linčži savybės
Cheminė Linčži sudėtis yra labai turtinga.
Baltymuose yra visų nepakeičiamųjų ir labiausiai paplitusių pakeičiamųjų aminorūgščių bei amidų, kurie yra ypatingai būtini smegenų veiklai.
Riebaluose daugiausia yra polinesočiųjų riebalų rugščių, kurių žmogaus organizmas pats nesistetina. Polinesočiosios riebalų rūgštys suaugusiųjų organizme mažina cholesterolio, trigliceridų koncentraciją kraujyje, stabdo aterosklerozės atsiradimą, todėl yra svarbios širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai. Jos mažina uždegimines organizmo reakcijas, todėl gerina reumatoidinio artrito, atopinio dermatito, opinio kolito ir kitų uždegiminių ir autoimuninių ligų eigą.
Linčži grybuose yra daug vitaminų (daugiausiai C ir D) bei mineralų (kalcio, fosforo bei geležies).
Palyginus su kitomis vaistažolėmis ir grybais, Linčži sudėtyje veikiantys polisacharidai yra aktyvesni. Be to tik šios rūšies grybai yra triterpenoidų grupės (ganoderų rūgščių, kurios pasižymi antialerginiu poveikiu ir pagerina deguonies pasisavinimą) šaltinis. Triterpenoidai taip pat skatina protinį ir fizinį darbštumą bei šalina nuovargį.
Ganoderma lucidum turi daugiau nei 150 antioksidantų ir augalinių maisto medžiagų ir yra vienas iš tobuliausių mitybos produktų randamų gamtoje.

Dėka polisacharidų ir riebalų substancijų (ergosterinų), Linčži grybai pasižymi apsauginiu priešvėžiniu veikimu. Polisacharidai aktyvina makrofagus ir T-limfocitus, stimuliuoja interferoną, užkertantį kelią virusų dauginimuisi, ir gerina ląstelių imuninį atsaką. Linčži taip pat turi ir terpenoidų, kurie didina atsparumą stresui, skatina superoksidismutazės (superoksido pervedimo į vandenilio peroksidą žmogaus organizme) veikimą, neleidžia kauptis laisviesiems radikalams.

Reishi turi tonizuojamųjų ir adaptogeninių savybių.

Tonizuojamasis grybo poveikis sustiprina organizmą, o adaptogeninis - padeda įveikti stresą, pageriną galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles, regeneruoja pažeistas galvos smegenų ląsteles. atnaujina jų sąveiką bei pagreitina informacijos perdavimą. Preparatas sėkmingai vartojamas esant galvos ir stuburo smegenų kraujotakos sutrikimams, taip pat ir po patirtų insultų, ir išsėtines sklerozes.

Gerina nuotaika, padidiną darbingumą, ištvermė, padidina intelektą bei gebėjimus mokytis, gelbėja studijuojantiems
Produktai iš šio grybo sveikatinimuisi rekomenduojami visiems, ir sveikam žmogui ir siekiančiam būti sveikų.

Kapsules Linshzhi -Reishi

Sudėtis: Kininės Ganodermos micelio milteliai, Linchzhi askosporos milteliai, Kininio Kordicepso micelio milteliai. Šis preparatas yra polisacharidų,   aminorūgščių, vitaminų bei mineralų šaltinis.

Ląstelių membranų skaidymo technologija padeda maksimaliai išsaugoti žaliavos veikliąsias  sudedamąsias dalis, o aukštosios technologijos daug kartų padidina biologinį veikliųjų komponentų pasisavinimą.

Linchzhi" kapsulės veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles, regeneruoja pažeistas galvos smegenų ląsteles, atnaujina jų sąveiką bei pagreitina informacijos perdavimą.

Preparatas sėkmingai vartojamas esant galvos ir nugaros smegenų kraujotakos sutrikimams, taip pat ir po patirtų insultų.
Vartojant šias kapsulias, pagerėja nuotaika, padidėja darbingumas. Preparatas naudingas tiems, kurie nori lavinti atmintį, padidinti intelektą bei gebėjimus mokytis. Taip pat studijuojantiems užsienio kalbas.

Indikacijos, dozės bei vartojimo trukmė:

Vartojant kapsules vakare, kartais gali sutrikti miegas. Tokiais atvejais tikslinga preparatą gerti iš ryto arba per pietus.

 Pradžioje (pirmąsias 2-6 dienas) rekomenduojama vartoti nedideles preparato dozes - po 0,5 kapsulės, ypač ligoniams, sergantiems galvos smegenų kraujagyslių ateroskleroze arba patyrusiems insultą bei sergantiems psichinėmis ligomis. Patyrusieji išeminį insultą, preparatą gali vartoti iš karto po priepuolio, o patyrusieji hemoraginį insultą - praėjus 4-6 savaitėms.

Prie migreninių skausmų galimi du kapsulių vartojimo būdai: ištikus priepuoliui vartojama vienkartinė veiksminga preparato dozė arba 1-2 mėnesius vartojama optimali jo dozė. Sergant Parkinsono liga, išsėtine skleroze, taip pat daugeliui kitų ligų, preparato dozė po truputį didinama, kol nustatoma veiksmingiausia, tuomet tokia dozė ir vartojama keletą mėnesių.

Galimas vienkartinis vartojimas (laikant egzaminą, esant stresui, nuovargiui, prieš atliekant sunkų fizinį darbą, ilgalaikį automobilio vairavimą ir pan.).

Reikia pažymėti teigiamą „Linchzhi" kapsulių poveikį vaikams su protiniu atsilikimu.

Vaikams šio preparato galima skirti nuo 1,5 metų. Jiems parenkamos mažesnės, amžių atitinkančios dozės. 3-4 metų vaikams kasdien skiriama 1/5-1/4 kapsulės, 4-8 m. - 1/3-1/2 kapsulės per dieną. Nuo 9 iki 12 metų amžiaus ir vyresniems, galima dozę padidinti iki 1 kapsulės per dieną

Geriausias rezultatas yra, kai preparato dozės parenkamos individualiai.

Indikacijos, dozės bei vartojimo trukmė:

regėjimo ir klausos pablogėjimas (ypač vyresnio amžiaus žmonėms): 1-2 pakuotės, po 1-2 kapsules per dieną;

protinis nuovargis, dėmesio koncentracijos sumažėjimas: 1 pakuotė, po 1 kapsulę per dieną;

migrena, miego sutrikimai: 1-2 pakuotės, po 1-2 kapsules per dieną;

kraujagyslių vegetacinė distonija: 1 pakuotė, po 1 kapsulę per dieną;

radikulito skausmai, sukelti osteochondrozės, tarpslankstelinių diskų išvaržų ir kt: 1-2 pakuotės, po 1-2 kapsules per dieną;

smegenų kraujagyslių aterosklerozė: 2-3 pakuotės, po 1-3 kapsules per dieną;

poinsultinė būklė: 2-4 pakuotės, po 1-3 kapsules per dieną; centrinio tipo nutukimas: po 2 kapsules per dieną, 2 mėnesius ir ilgiau;

protinio vystymosi atsilikimas: individualiomis dozėmis, vartoti keletą mėnesių;

atminties pablogėjimas, Alzheimerio liga, senatvinė silpnaprotystė: po 1-3 kapsules per dieną, vartoti keletą mėnesių;

išsėtinė sklerozė, depresija, stresas- po 1 kapsulę per dieną, vartoti keletą savaičių;

epilepsija - vartojama keletą mėnesių, dozė parenkama individualiai, dažniausiai tai sudaro 1-2 kapsules per dieną.

Maisto papildo forma: pakuotėje 24 kapsulės po 0, 5 g.

Vartojimo būdas: vartoti prieš valgį (geriau ryte), uzgeriant vandeniu.

P.S.Maisto papildas:
-Negali būti vartojamas kaip maisto  pakaitalas;
-Neviršyti rekomenduojamos paros dozės;
-Laikyti vaikams  nepasiekiamoje vietoje;
-Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje  toliau nuo tiesioginių saulės spindulių;
-Įsigyjus produktą papildą Savigydos  tikslais,
atsakomybe neša pats vartotojas;
-Prieš vartodami produktą  papildą pasitarkite
su Jus gydančiu gydytoju ;
-Produktas  NERECEPTINIS;


Grįžti į pradžia

Užsakymas