Maistines tabletes Gaosian

Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena ir kt.

    Tai yra 100% natūralus produktas, palaikantis organizmo givybines funkcijas. Išvalo žarnyną ir pašalina iš organizmo blogą cholesterolį, trigliceridus ir mažina cukraus koncentraciją kraujyje.

•  Ypač padeda žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, akivaizdžiai mažina cukraus kiekį kraujyje;

•  Šalina iš organizmo toksinus, pesticidus, cheminius daziklius ir kitus šlakus;

•  Mažina apetitą. Skatina greitesnį maisto judėjimą žarnynu;

•  Saugo nuo vidurių užkietėjimo;

•  Mažina kraujo lipidų kiekį, reguliuoja cholesterino susidarymą,
    susijungdamas su tulžies rūgštimi ir pašalindamas cholesterolio pertėklių su išmatomis.

Skaityti toliau Užsisakyti

Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena ir kt.

    Tai yra 100% natūralus produktas, palaikantis organizmo givybines funkcijas. Išvalo žarnyną ir pašalina iš organizmo blogą cholesterolį, trigliceridus ir mažina cukraus koncentraciją kraujyje.

•  Ypač padeda žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, akivaizdžiai mažina cukraus kiekį kraujyje;

•  Šalina iš organizmo toksinus, pesticidus, cheminius daziklius ir kitus šlakus;

•  Mažina apetitą. Skatina greitesnį maisto judėjimą žarnynu;

•  Saugo nuo vidurių užkietėjimo;

•  Mažina kraujo lipidų kiekį, reguliuoja cholesterino susidarymą, susijungdamas su tulžies rūgštimi ir pašalindamas cholesterino pertėklių su išmatomis. Esant cholesterolio trūkumui po pašalinimo su išmatomis, padeda su maistu patenkančiam cholesteroliui sintezuotis į tulžies rūgštį. “Gaoqian”, turėdamas teigiamą krūvį, trukdo bet kokių riebalų įsisavinimui, nes riebalai turi neigiamą krūvį, todėl susidariusi ši jungtis pašalinama iš organizmo su išmatomis. Taip “Gaoqian” perspėja ne tik sklerozę, bet ir valo kraujagysles, reguliuoja riebalų apykaitą, gydo kepenų ligas, nutukimą;

•  Naikina vėžio ląsteles, šarmindamas ir aktyvindamas limfocitus, mažina vėžinę intoksikaciją ir išsekimą, gerina apetitą. Stipriai prisiglausdamas prie kraujagyslių sienelių ir blokuodamas vadinamas konjungalines molekules, kurių dėka dauginasi vėžio ląstelės, chitozanas stabdo jų plitimą;

•  Mažina kraujo spaudimą, be to, pašalindamas neigiamą druskos poveikį (susijungia su neigiamu chloro jonu druskos sudėtyje), blokuoja angiotenzino, kuris sukelia kraujagyslių spazmus, susidarymą;

•  Mažina cukraus kiekį šlapime (pastebėta japonų mokslininkų) ir cukraligės riziką, ypač asmenims, turintiems antsvorį;

•  Stiprina imunitetą, palaikydamas organizmo šarmų-rūgščių pusiausvyrą;

•  Gerina mikrocirkuliaciją, pašalindams smulkiųjų kraujagyslių spazmus;

•  Absorbuoja ir išvalo iš organizmo sunkiųjų metalų druskas;

•  Teigiamai veikia psoriazės gydymo metu;

•  Tinka odos vėžio, nudegimų ir kitų traumų sukeltų odos pakitimų gydymui. Stimuliuoja kolageno pluošto augimą ir taip gydo odos pakitimus be randų, gerina pakenktose vietose kraujo apykaitą, pašalina skausmus;

  •  Teigiamai veikia virškinimo trakto funkcijas, skatina žarnyno peristaltiką, didina išmatų kiekį, mažina dujų kiekį žarnyne, taip atlikdamas žarnyno vėžio profilaktiką ir normalizuodamas žarnyno floros pusiausvyrą;

Spirulina

 Spirulina subalansuoja žarnyno mikroflorą, intensyviai šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas, stiprina raumenis, gerina regėjimą, odą daro elastingesnę, stiprina plaukus, normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje, stimuliuoja medžiagų apykaitą, gerina kepenų veiklą, stiprina nervų sistemą .

   Spirulina labai tinkama vartoti po sunkių ligų, operacijų bei įvairių lėtinių ligų atvejais. Tai labai aktualu, kai tenka vartoti daug sintetinių gydomųjų preparatų.

 

Konžakas

 Cukraus kiekio kraujyje padidėjimo profilaktika. Tyrimai parodė, kad vartojant Konjaką, žymiai efektyviau sumažėja gliukozės ir insulino kiekio augimas pavalgius, nei vartojant guaro kamedę arba galaktomanano polisacharidų. Taip pat buvo nustatyta, kad net vartojant mažas Konžako gliukomanano dozes, sumažėja cukraus ir insulino kiekis kraujyje. Suaugusiesiems su diabeto simptomais, kurie be normalios kasdieninės mitybos reguliariai vartojo po 3,2-7,2g Konžako gliukomanano 90   dienų,   jau   20-tą   vartojimo   dieną   buvo   nustatytas   sumažėjęs cholesterolio kiekis 11,2%, cukraus kraujyje (tyrimas tuščiu skrandžiu) sumažėjimas net 29%.

   Tyrimai parodė (gliukozės tolerancijos testas), kad sveikiems žmonėms, kuriems kasdien su maistu duodavo po 2,6 g Konžako gliukomanano, cukraus kraujyje sumažėjo 7,3%, o insulino koncentracija serume – 13%.

Stabdo cholesterolio sintezę, skatina tulžies rūgščių metabolizmą.

Pailgina maisto buvimo trukmę skrandyje. Vartojant Konžako, atsiranda „sotumo" ir „skrandžio pilnumo" pojūčiai, sumažėja pH (rūgštingumas). Sulėtėja cukraus pasisavinimas, todėl sumažėja ir    insulino suvartojimas organizme. Tai labai palankiai veikia žmones, turinčius diabeto sindromą.

  Pagerina    žarnyno   funkcijas.    Konžako    ekstrakto    miltelių    veikimo mechanizmas virškinamajame trakte yra panašus į kitų maistinių skaidulų. Jis skatina žarnyno peristaltiką, tačiau sulėtina ją tada, kai skrandis yra tuščias. Konžako maisto produktams - Konžako gliukomananui - iš Konžako ekstrahuoti milteliai) - patekus į žmogaus    virškinamąjį traktą, nepaisant sumažėjusio organizmo išskyrų tūrio, padidėja žarnyno mikrofloros įvairovė. Preparatas, skatindamas trumpos grandinės riebalų rūgščių skaidymą, per labai trumpą laiką virškinamajame trakte pakeičia žarnyno mikrofloros vaizdą:   dideliais   tempais   skatina   bifidobakterijų   ir   kitos   naudingos mikrofloros dauginimąsi ir pagausėjimą. Taip pat padidėja rūgštingumas žarnyne, efektyviai stabdoma įvairios patogeninės (žalingos) mikrofloros veikla, mažėja toksinų gamyba, vyksta apsauga (profilaktika) nuo vėžinių ląstelių poveikio ir atakų. Taigi matomas akivaizdus profilaktinis poveikis nuo tiesiosios žarnos vėžio, enteritų ir kitų ligų.

   Maistiniai produktai iš Konžako skystina skrandyje ir žarnyne esančias žalingas medžiagas, padidina žarnyno kontrolės galimybes, maisto virškinimo ir suvirškinto maisto judėjimo virškinamajame trakte greitį. Todėl iš Konžako ekstrahuoti milteliai sukuria puikią galimybę gydyti vidurių užkietėjimą, šalina iš organizmo toksinus, padeda koreguoti odos būklę ir spalvą. Dėl to jis dar vadinamas „valytojų" arba „kiemsargiu".

   Mažina trigliceridų kiekį. Tyrimai parodė, kad Konžko gliukomanano želė gali žymiai sumažinti trigliceridų kiekį kraujo serume. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai, absorbuodami cholesterolį, tribarbitūrinę rūgštį, sunkiųjų metalų druskas ir maistą dažančius fermentus, neleidžia pasisavinti aukščiau minėtų medžiagų ir šalina jas iš organizmo. Tai yra naudinga žmogaus sveikatai. Tokiu būdu vyksta ir cholesterolio bei trigliceridų kiekio mažėjimas kraujyje.

   Nedalyvauja energijos gamyboje. Ekstrahuoti iš Konžako milteliai nesuteikia žmogaus organizmui papildomos energijos. Be to jie sudaro   maistui   apsauginį   apvalkalą,   kuris   saugo   maistą   nuo virškinamųjų   fermentų   poveikio.   Rezorbuojantis   riebalams   ir   riebalus transportuojančioms medžiagoms, Konžako maistiniai produktai palaipsniui išbrinksta, o tai greit ir ilgam sudaro sotumo pojūtį.

 Chitozanas - tai gyvūninės kilmės maistinės skaidulos, pasižyminčios teigiamu elektros krūviu (katijonai). Chitozanas - vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio polisacharidų rūšis, sąlygojanti svarbias jo fiziologines funkcijas. Pasižymi labai stipriu poveikiu žmogaus organizmo fiziologinėmis funkcijomis. Daugelis JAV ir Europos dietologinių organizacijų 1991 metais chitozaną įvardino sekančiu po baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų „šeštuoju gyvybiniu elementu", būtinu žmogaus sveikatai.

   Patekęs į žmogaus organizmą, chitozanas lieka praktiškai nepasisavinamas, ką ir parodė ekskrementų masės tyrimas. Dėl šios priežasties jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Be atskiros nuosavų maistinių skaidulų charakteristikos, chitozanas dar reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi    atstatomuoju    ir   profilaktiniu    poveikiu    skrandžio    gleivinei.

   Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą taip pat riebalų kiekį kraujyje. Energingai vykdo toksinų šalinimo funkciją, efektyviai šalina iš organizmo pesticidus, cheminius dažus ir kitas organizmą teršiančias žalingas medžiagas.

   Chitozanas geba   sudaryti     patvarius junginius   su   sunkiųjų   metalų druskomis (jonais). Chitozanas taip pat reaguoja su riebalų rūgštimis ir sudaro patvarius junginius, o tokie kompleksiniai junginiai, savo ruožtu, gali išsiurbti riebalines medžiagas iš organizmo vidaus.   Dėl šios priežasties žmogaus organizmas ir nepajėgia pasisavinti chitozano. Tokiu būdu, riebalai ir sunkieji metalai     pašalinami   iš žmogaus organizmo vidinės terpės.   Tai padeda nutukimo, širdies ir kraujagyslių,   smegenų kraujagyslių ir kitų     ligų profilaktikai.

   Chitozanas turi stiprų afinitetą maistinėms dažų medžiagoms.   Tyrimai parodė, kad azoto dažai organizmo viduje sudaro patvarius junginius su chitozanu. Organizme jie tampa nepasisavinami ir su chitozanu iš jo pasišalina. Beje, chitozaną galima vartoti kaip kramtomąją gumą, kadangi jis turi dantų emalę balinamųjų savybių.

Skaidulinė ląsteliena - tai ekstraktas iš augalų ląstelių sienelių. Tai yra stambiamolekulinė celiuliozė - mažesnio svorio, tačiau didesnio tūrio. Virškinamajame trakte užima didelę erdvę, todėl sukelia sotumo pojūtį, mažina apetitą, stiprina dietos ir svorio mažinimo procedūrų poveikį.

   Vartojant su maistu, ji skatina žarnyno peristaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai.

   Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimą žarnyne, tuo pačiu   skatindama ir gliukozės metabolizmą. Tai padeda padidinti insulino receptorinių junginių skaičių ant monocitų    ląstelių, o dėl to sumažėja organizmo poreikis insulinui.

   Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, o taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti patogeninius toksinus.

Indikacijos :

• Viršsvoris;

• Onkologija;

• Tulžies pūslės problėmos;

• Hipercholesterinemija;

 

• Hipertonija;

• Diabetas;

• Nudegimų, traumų gydymas;

 

• Kepenų funkcijos gerinimas;

• Imuniteto stiprinimas;

• Nugaros ir juosmens skausmai;

• Galvos skausmai (bet kokios kilmės);

 Visiškai saugus ir neturintis pašalinio poveikio. Galimas ilgalaikis vartojimas. Nepakeičiamas papildas žmonėms, kurie rūpinasi savo figūra.

 Vartojimas: po 2-4 tab., 2 kartus per diena (prieš valgį), užgerti didelių vandens kiekių.

 Pakuotėje 144 tabletės.

Užsakymas