Vaisinė pasta Meigui

 Musu zarnyno  geruju bakteriju,floros gelbetojas

•   Greitai padidina vaiko ir suaugusiojo naudingos žarnyno mikrofloros kiekį;
•   Stabilizuoja ir stiprina žmogaus organizmo virškinamojo trakto veiklą;
•   Sureguliuoja virškinamųjų sulčių sekreciją;
•   Skatina virškinimą ir pasisavinimą virškinamajame trakte;
•   Padeda viduriuojant;

Sudėtis: rožės žiedų ekstraktas, oligosacharidai,stachiozė ir kt.

Sertifikatas

Skaityti toliau Užsisakyti

 Meigui - Malonaus skonio, akivaizdus veikimo efektyvumas. Vartojamas organizmo sveikatinimui. Taip pat galima vartoti mitybai kaip cukraus pakaitalą. Galimas reguliarus vartojimas. Yra prieinamas ir nepakeičiamas sveikatą gerinantis maisto produktas pagyvenusiems žmonėms bei vaikams.
Žmogaus virškinamasis traktas yra daugelio bakterijų saugykla. Pagal poveikį žmogaus organizmui jas galima skirstyti į naudingąsias, žalingas ir neutralias. Būdingiausias naudingosios mikrofloros atstovas yra bifidobakterįjos, atliekančios mikrobiologinio reguliatoriaus vaidmenį: skatina maisto medžiagų pasisavinimą žarnyne, stiprina imunitetą, veikia profilaktiškai, taip pat gydo vidurių užkietėjimą ir viduriavimą, skatina riebalų kiekio mažėjimą kraujyje, lėtina patogeninės floros ir puvimo bakterijų dauginimąsi žarnyne, skaido kancerogenines medžiagas ir kt. Po keleto valandų nuo kūdikio gimimo jo žarnyne jau atsiranda bifidobakterijų.   Praėjus 1 – 2 savaitėms bifidobakterįjos žarnyne jau tampa absoliučiu lyderiu. Ir tai yra viena iš svarbiausių naujagimio stipraus imuniteto priežasčių. Su amžiumi bifidobakterijų kiekis organizme mažėja, atsiranda tuštuma, o „šventa vieta tuščia nebūna”, todėl į žarnyną braunasi ligas sukeliančios bakterijos.
Kaip galima suaktyvinti bifidobakterijų veikimą suaugusiojo organizme ir skatinti jų dauginimąsi bei dalijimąsi? Pirma, ką nusprendė mokslininkai, tai – gyvos mikrofloros vidinis vartojimas, tai yra tiesioginis mikrofloros papildymas žarnyne (jogurtai ir pan.). Tačiau tyrimai parodė, kad tiesioginis gyvos mikrofloros vartojimas nesudaro sąlygų šiai mikroflorai sukurti kolonijų ant virškinamojo trakto sienelių, o leidžia tik trumpam apsistoti. Ir jeigu tik kartą liaujamasi ją vartoti, tai gaubtinėje žarnoje iš karto geroji mikroflora nustoja dominavusi. Todėl mokslo darbuotojai sukūrė specialų maistą bifidobakterijoms – tai bifidofaktorius. Tai toks maistas, kurio organizmas neperdirba ir nepasisavina. Todėl vartojamas jis patenka tiesiai į virškinamąjį traktą. Jis išskirtinai skatina bifidobakterijų augimą ir aktyvumą. Tokiu būdu vyksta autostimuliaciją ir bifidobakterijų dauginimasis, o tai didina organizmo atsparumą patogeninės floros agresijai, mažina galimybę atsirasti ligoms. Būtent todėl bifidofaktorius yra tas veiksnys, kuris didina bifidobakterijų skaičių. Daugelis mokslininkų bifidofaktoriui pripažino garbingą Penktosios kartos sveikatos produkto vardą.

 Pagrindiniai Vaisinės pastos „Meigui ” komponentai:

  Stachiozė – tai tetrozė, kurios struktūra: fruktozė – gliukozė – galaktozė. Priklauso sunkiai pasisavinamiems cukrums. Vartojama su maistu, ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterijas bei kitą naudingą mikroflorą. Be bifidofaktoriaus, skatinančio bifidobakterijų dauginimąsi, vaidmens jis atlieka ir sveikatinimo funkciją, kuri pasireiškia kompleksiniu žarnyno būklės gerinimu: stachiozė skatina trumpos grandinės riebalų rūgščių kiekio padidėjimą, tuo pačiu parūgštindama virškinamąjį traktą ir lėtindama puvimo produktų susidarymą, stabdo cholesterolio augimą ir kt.
 Rožės žiedų ekstraktas
Senovės gydytojai labai vertino rožes. Senasis traktatas Kinijos visuotinė farmakopėja tvirtina, kad rožė sutvarko gyvybinę energiją,šalina neigiamas emocijas, palengvina kepenų ir skrandžio skausmus, padeda sergant įvairios trukmės artritu, esant atsikosėjimui krauju,sutrikus menstruacijų ciklui,esant kraujavimui,dizenterijai,apsinuodijimui ir kitiems simptomams    
 

Indikacijos, dozės bei vartojimo trukmė:

Rekomenduojama: Vaisinė pasta „Meigui" be apribojimų tinka visoms žmonių grupėms.

Vartojam 2 kartus per dieną.  likus pusvalandziui iki valgio nuo vieno arbatinio saukštelio iki vieno valgomojo sauksto.
Galima suciulpti ją vieną arba gerti su arbata.

Rekomenduojama vartoti ne maziau 7-14 dienų. Galima pastą „Meigui" vartoti ilgą laiką.

Nereikia laikyti šaldytuve, tai patogu kelionėje. Labai malonus, saldus skonis.

Pakuotėje (120 g.)

Užsakymas